top of page
oksijen jeneratörü

Oksijen Jeneratörü

FOREVER oksijen jeneratörü, PSA teknolojisi ile basınçlı havadan oksijen üretiminin temelini oluşturur. FOREVER GAS, yenilikçi teknolojisi sayesinde en yüksek düzeyde enerji verimliliği sunar. Ayrıca, çalışma değerlerinin izlenmesi ve kontrol edilmesi ve sistemin başlatılmasına yönelik entegre teknolojiler, süreçlerinizi otomatikleştirmenin yanında yalınlaştırarak kullanıcı dostu bir hale getirir. FOREVER OKSİJEN Jenaratörlerimiz, muadillerinden daha verimli bir şekilde oksijenin ayrışmasını ve istenilen saflıkta, miktarda, debide kullanıma hazır stoklanmasını sağlayabilmektedir.

FOREVER Oksijen Jenaratörleri; Doğrudan yerinde ve kesintisiz oksijen temini, Tüp alımı yapılarak çalışmaya kıyasla daha düşük maliyetler sunduğu ayrıca sürdürülebilirliği destekleyerek çevre dostu olduğu gibi birçok kanıtlanmış avantajı siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. 

Şase üstü ve mekana uygun çözümler sunabilen FOREVER GAS aynı zamanda, kurulu yerinde üretim yapan tak çalıştır konteyner sistemler ile de müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır. Deneyimli ve tecrübeli kadrosu ve .21 sayıda model seçeneği ile FOREVER GAS olarak sizlere en uygun çözümü hazırız.

oksijen jeneratörü

Teklif İste

Dereseki Mah. Sırmakeş Cad. No 42 Beykoz/İstanbul 

0216 320 14 53

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Thanks for submitting!

bottom of page