top of page

HAKKIMIZDA

          20 yıllık Sektör tecrübesi ve deneyime sahip, teknik kadrosu ile analitik düşünen, çözüm odaklı çalışan, güler yüzlü hizmet sunan ekip çalışması ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan, genç ve dinamik yapısıyla en iyi hizmeti en kısa sürede sunmayı amaçlayan FOREVER GAS INDSUTRY İşverenin güvenini ve takdirini kazanmanın maddi kazanç sağlamaktan daha önemli olduğunu prensip olarak ön planda tutmaktadır.

 

          FOREVER GAS INDSUTRY Sektöründe yurtiçinde ve yurtdışında ileri teknolojileri ile anahtar teslimi çözümler sunabilen, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, proje ve üretim anlayışını sürekli güncelleyebilen, değişimi yönlendiren, çevreye saygılı tüm çalışanları ile insanlığa hizmet sorumluluğuna sahip önce ‘’İNSAN’’ ilkesi ile çalışan, ulusal ve uluslararası standartlarda en kaliteli, en önemli, en güvenilir bir model olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Geçmişten edindiği bilgi ve deneyimleri kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden müşterilerine ulaştırmaya devam edecektir.

              

          FOREVER GAS INDSUTRY, çok farklı endüstri sektörlerinden edinmiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimini çağdaş ve ileri teknolojileriyle pekiştirerek, yatırım ve işletme giderleri optimal olacak sistemleri kurma amacındadır. Sağlıklı çözümlerin öncelikle araştırmalardan geçtiğinin bilincinde olduğumuzdan, kapsamlı bir ARGE ve testlerden sonra sistemlerimizi müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Vizyonumuz;
"Azot ve Oksijen jeneratörü üretiminde öncü olarak, sürdürülebilir ve akıllı çözümlerle endüstriyel sektörlerde dönüşüm sağlamak. Yüksek teknolojiye dayalı ürün portföyümüzle küresel pazarda liderlik, müşteri odaklı yaklaşımımızla sektörde bir referans noktası olmak ve çevre dostu üretim süreçlerimizle sürdürülebilirliği desteklemek."

Misyonumuz;
"Müşterilerimize yüksek kaliteli, enerji verimli ve çevre dostu azot ve oksijen jeneratörleri sunarak endüstriyel ihtiyaçlarını karşılamak. Yenilikçi çözümler üreterek sektörde öncü olmak ve çalışanlarımıza güvenli, destekleyici bir çalışma ortamı sağlayarak onların gelişimine katkıda bulunmak."

Ürün ve Hizmetlerimiz;
Azot ve oksijen jeneratörleri üretimi ile ilgili geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Özel ihtiyaçlara uygun çözümlerle müşterilerimize rekabet avantajı sağlıyoruz.

Kalite Güvencesi;
Tüm ürünlerimiz, endüstri standartlarına uygun olarak üretilir ve fabrikamızda detaylı testlerden geçirilir.

Çevresel Sorumluluk;
Çevre dostu üretim süreçleri kullanarak çevresel etkileri minimize etmeye odaklanıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti;
Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, uzman ekibimizle müşterilere etkili destek ve çözümler sunuyoruz.

lazer sistemi için azot jeneratörü sistemi

İş Süreçlerimiz

hızlı projelendirme

Tasarım ve Sistem gereksinimi öğrenimi  için keşif yapılması 

Modern Tasarım Ofisi

CAD/CAM tasarım oluşturma

Teklif Aşaması

Muhasebeci İş Başında

Son sistem değerlendirmesi

Ekip Yardıml

Kalite Garantisi

Bizlere Ulaşın,Tanışalım

bottom of page