top of page

FOREVER GAS INDUSTRY ile Azot Gazınızı Kendiniz Üretin

FOREVER azot jeneratörleri, kullandığı PSA teknolojisi ile tedarikçilere güvenmek yerine kendi azotunuzu üretmenize izin verir. Yerinde gerçekleşen bu üretim sizlere daha düşük maliyet, enerji tasarrufu ve zaman tasarrufu sağlar. 

Azot gazı; lazer kesim, boyahane uygulamaları, gıda/hijyen prosesleri gibi birçok  endüstriyel uygulamalarda kullanılmaktadır. Ancak pratikte azot ihtiyaçlarının tüplere doldurulmuş şekilde hazır alınarak karşılanması sıklıkla tedarik sıkıntısını ve tedarikçiye bağımlı bir maliyet problemini beraberinde getirir. Üstelik tüplerin bir araçla teslim edilip alınması da çevre açısından sürdürülebilir değildir.

Azot jeneratörü kullanarak doğrudan, sahada azot üretmek, siz değerli müşterilerimize en uygun çözümü sunar. FOREVER Azot jeneratörleri ile istenilen zamanda, istenilen miktarda ve saflıkta azot gazını kendi sahanızda rahatlıkla üretebilirsiniz. Şase üstü ve mekana uygun çözümler sunabilen FOREVER GAS aynı zamanda, kurulu yerinde üretim yapan tak çalıştır konteyner sistemler ile de müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır. 

Deneyimli ve tecrübeli kadrosu ve 21 sayıda model seçeneği ile FOREVER GAS olarak sizlere en uygun çözümü hazırız.

13 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Isıl İşlemde Azot Kullanımı...

Azot, ısıl işlemde üç farklı amaçla kullanılır: 1. Koruyucu Gaz Süpürme: Fırınlarda kullanılan endogaz gibi koruyucu gazları süpürmek için azot kullanılır. Bu sayede, işlem gören parçalar oksitlenme v

İlaç Üretiminde Azot Jeneratörlerinin Önemi

İlaç üretimi, hassas ve karmaşık bir süreçtir. Bu süreçte kullanılan her bir malzeme ve ekipman, ürünün kalitesini ve güvenliğini doğrudan etkiler. Azot jeneratörleri, ilaç üretiminde kritik öneme sah

Comments


bottom of page